Hakkımızda

Ribbon Elektronik Fotoğrafçılık sektöründe Saygın ve Lider bir çok yerli ,yabancı firmalar ile işbirliği yaparak Türkiye’de sizlere başarılarla dolu hizmetler sunmuştur.

35 yılı aşkın tecrübemizi,en yeni Digital teknoloji ile donatarak sizlere başarıyla dolu hizmetlerimize 2013 yılından itibaren yeni yerlerimizde (merkez ve şubesinde) devam ettirmekteyiz.Özellikle piyasada az bulunan farklı , kaliteli ürünlerin satışını ve servisini yapmaktayız.

Son teknolojik gelişmelerin yakın bir şekilde takip edilmesi ve müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünlerin tedarik edilmesi ile pazarda hızla büyüyen bir marka olan Ribbon Elektronik, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutup, mutlu müşteri, mutlu işletme mantığını kendine prensip edinmiştir.

Bizim için satış sonrası hızlı, müşteri odaklı, duyarlı bir teknik destek ,servis hizmeti vermek en az ürün satışı kadar önemlidir.Teknolojideki gelişmelerin çok hızlı olduğu günümüzde, dünyada öne çıkan yeniliklere paralel olarak ürün portföyümüzü sürekli geliştirip, müşterilerimize daha fazla alanda hizmet vermek gayesi ile çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz.


Copyright © 2019 Burak Günaydın | Tüm haklar saklıdır.